Sweet - 1175.0006

Artikel 9 van 11
€ 5,95 (inclusief btw)
Voorraad 10 stuks
Overzicht

Sweet van WoolAddicts by LangYarns is een hoogwaardig garen met een luxe uitstraling, gemaakt van 55% katoen en 45% bamboe viscose. De viscose zorgt voor een subtiele zijdeachtige glans en een soepele, vloeiende valling, terwijl het katoen comfort en draagbaarheid biedt.

Met een looplengte van ca. 135 meter per 50 gram is Sweet ideaal voor luchtige kledingstukken en accessoires zoals tops, sjaals, vesten en zomerse truien. Het garen werkt prettig, geeft een gelijkmatig stekenbeeld en voelt zacht aan op de huid.

Sweet is de effen variant van Illusion en daardoor perfect te combineren in één project. Gebruik Sweet als rustige basis en Illusion als accent, of combineer beide voor een speels maar harmonieus geheel. Geschikt voor zowel breien als haken.

👉 Tip van Stoffen & Stiksels:
Combineer Sweet met Illusion in één project voor een rustig kleurvlak met een speels kleurverloop als accent — perfect voor sjaals, tops en vesten ✨

Specificaties :

  • Gewicht per bol : 50 gram 
  • Metrage per bol : 135 meter
  • Samenstelling : 55% katoen / 45% bamboe viscose
  • Stekenverhouding : 22 steken x 31 naalden = 10 x 10cm
  • Adviesnaald : 3 1/2 - 4  mm

Gebruikte hoeveelheden :

  • Heren maat M : 600 gram
  • Dames maat M : 500 gram
  • Kind 10 jaar : 400 gram
© 2012 - 2026 Stoffen & Stiksels | sitemap | rss